STATUS QUO

Львівська СБУ передала до суду справу російського терориста

Слідчий відділ Управління СБ України у Львівській області завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно громадянина Російської Федерації, який воював на боці терористів. Про це повідомляє Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Слідство встановило, що мешканець Казані на прізвисько "Шаман" був учасником терористичного угруповання "брянка ссср". Під керівництвом російських інструкторів пройшов снайперську підготовку та воював проти сил антитерористичної операції поблизу Первомайська та Станиці Луганської на Луганщині.

За результатами проведення досудового розслідування обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 (участь в терористичній організації) Кримінального кодексу України щодо російського терориста скерований до суду.

Нагадаємо, що контррозвідники СБУ, залучені до операції Об’єднаних сил, влітку затримали бойовика на Луганщині під час спроби перетину лінії розмежування.

Відео зізнання.


Следственный отдел Управления СБ Украины во Львовской области завершил досудебное расследование в уголовном производстве в отношении гражданина Российской Федерации, который воевал на стороне террористов. Об этом сообщает Управление Службы безопасности Украины во Львовской области.

Следствие установило, что житель Казани по кличке "Шаман" был участником террористической группировки "брянка ссср". Под руководством российских инструкторов прошел снайперскую подготовку и воевал против сил антитеррористической операции вблизи Первомайска и Станицы Луганской Луганской области.

По результатам проведения досудебного расследования обвинительный акт по ч. 1 ст. 258-3 (участие в террористической организации) Уголовного кодекса Украины относительно российского террориста направлен в суд.

Напомним, что контрразведчики СБУ, привлеченные к операции Объединенных сил, летом задержали боевика на Луганщине при попытке пересечения линии разграничения.

Видео признание.