STATUS QUO

У Львові чоловік намагався стрибнути з восьмого поверху

У Львові поліцейські завадили чоловікові викинутися з вікна восьмого поверху. 37-річного львів’янина під супроводом правоохоронців медики доставили у лікарню. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 8 липня, близько 10.30 до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Хоткевича у Львові чоловік виліз на вікно багатоповерхівки і  погрожує викинутися з восьмого поверху.

На місце події прибули працівники Сихівського відділу поліції, патрульні поліцейські, медики  та рятувальники. 37-річний місцевий мешканець поводився неадекватно, на прохання правоохоронців повернутися назад у квартиру не реагував. Поліцейські покликали на допомогу його колишню дружину, яка, за словами матері чоловіка, перебувала з ним у довірливих стосунках. Коли жінка вмовила чоловіка злізти з вікна, правоохоронці зайшли у кімнату та затримали його.

Мешканцю Львова медики надали допомогу і під супроводом поліцейських доставили у лікарню.


Во Львове полицейские помешали мужчине выброситься из окна восьмого этажа. 37-летнего львовянина под сопровождением правоохранителей медики доставили в больницу. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сегодня, 8 июля, около 10.30 в полицию поступило сообщение о том, что на улице Хоткевича во Львове мужчина взобрался на окно многоэтажки и угрожает выброситься с восьмого этажа.

На место происшествия прибыли сотрудники Сыховского отдела полиции, патрульные полицейские, медики и спасатели. 37-летний местный житель вел себя неадекватно, на просьбу правоохранителей вернуться обратно в квартиру не реагировал. Полицейские вызвали на помощь его бывшую жену, которая, по словам матери мужчины, находилась с ним в доверительных отношениях. Когда женщина уговорила мужа слезть с окна, правоохранители зашли в комнату и задержали его.

Жителю Львова медики оказали помощь и под сопровождением полицейских доставили в больницу.