STATUS QUO

Дрогобицька поліція шукає водія, який втік з місця ДТП

Правоохоронці просять зголоситись очевидців дорожньо-транспортної пригоди, що сталась 7 липня близько 22.30 на вулиці Трускавецькій у місті Стебник. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Попередньо встановлено, що невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, ймовірно Skoda Octavia, скоїв наїзд на пішохода - 18-річного місцевого мешканця, після чого втік з місця події. Внаслідок наїзду хлопець отримав тілесні ушкодження та був доставлений у лікарню.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Усіх, хто був очевидцем скоєння цієї ДТП або володіє інформацією, що допоможе встановити особу водія-втікача, просять зголоситись на оперативну лінію 102.


Правоохранители просят объявиться очевидцев дорожно-транспортного происшествия, произошедшего 7 июля около 22.30 на улице Трускавецкой в ​​городе Стебник. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Предварительно установлено, что неизвестный водитель, управляя неустановленным автомобилем, вероятно Skoda Octavia, совершил наезд на пешехода - 18-летнего местного жителя, после чего скрылся с места происшествия. В результате наезда парень получил телесные повреждения и был доставлен в больницу.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.286 (нарушение правил безопасности дорожного движения) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до трех лет ограничения свободы с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет.

Всех, кто был очевидцем совершения этого ДТП или обладает информацией, которая поможет установить личность водителя-беглеца, просят заявить о своем желании на оперативную линию 102.