STATUS QUO

спиртовой завод, Великолюблинский, возобновит работу

На Львівщині відновить роботу спиртовий завод

На Львівщині відновить роботу та перепрофілюється Великолюбинський спиртовий завод. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Доля заводу обговорювалася на регіональній нарада щодо роботи підприємств спиртової галузі Львівської області, яка відбулася 6 липня. На зустрічі мова йшлася про можливості перепрофілювання потужностей та виробництво біоетанолу і технічних рідин. А також виходи продукції спиртових заводів на зовнішні ринки та внесення змін до деяких законодавчих актів, що регулюють виробництво спирту в Україні.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський підтримав ініціативу ДП "Укрспирт" щодо відновлення роботи та можливого перепрофілювання Великолюбінського МПД ДП "Укрспирт".

"Спиртові заводи Львівщини повинні працювати. Це забезпечуватиме зайнятість населення, особливо у сільській місцевості, розвиток місцевих сільськогосподарських підприємств – постачальників сировини. Тому треба  розширити асортимент продукції, напрацювати додаткові ринки збуту та інвестувати в ефективність підприємств", - зазначив представник ЛОДА.


На Львовщине возобновит работу и перепрофилируется Великолюбинський спиртовой завод. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Судьба завода обсуждалась на региональном совещании о работе предприятий спиртовой отрасли Львовской области, которая состоялась 6 июля. На встрече речь шла о возможности перепрофилирования мощностей и производство биоэтанола и технических жидкостей. А также о выходе продукции спиртовых заводов на внешние рынки и внесении изменений в некоторые законодательные акты, регулирующие производство спирта в Украине.

Первый заместитель председателя Львовской ОГА Ростислав Замлинский поддержал инициативу ГП "Укрспирт" по восстановлению работы и возможного перепрофилирования Великолюбинського МПД ГП "Укрспирт"

"Спиртовые заводы Львовщины должны работать. Это обеспечит занятость населения, особенно в сельской местности, развитие местных сельскохозяйственных предприятий - поставщиков сырья. Поэтому надо расширить ассортимент разработать дополнительные рынки сбыта и инвестировать в эффективность предприятий", - отметил представитель ЛОГА.

Автор: Тетяна Костенко