STATUS QUO

У РФ розслідують смерть росіянина у колонії Дрогобича

У РФ відкрили справу через смерть бойовика так званої ЛНР у колонії Дрогобича. Про це повідомляє "Дрогобич.Інфо". 

Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за фактом загибелі свого громадянина, який помер у Дрогобицькій виправній колонії №40. В Україні він був засуджений за участь у бойових діях на окупованому Донбасі проти України.

Представниця слідчого комітету РФ Світлана Петренко сказала, що судово-медична експертиза встановила, що смерть Валерія Іванова настала від сукупності нанесених тілесних ушкоджень, а не від травм, отриманих унаслідок падіння з драбини під час заміни електричної лампочки, повідомили у слідчому комітеті РФ. Про це пише Канал 24.

Органи попереднього слідства вважають, що смерть Іванова настала внаслідок “протиправних дій на території України”. Справу відкрили за статтею навмисного нанесення шкоди здоров’я, яке призвело до смерті. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини.

Нагадаємо, Валерій Іванов – проросійський бойовик “ЛНР”, який був засуджений на 12 років за участь у бойових діях на окупованому Донбасі. Його затримали українські військовослужбовці в Станиці Луганській у серпні 2015 року. На допиті розповів, що приїхав з Архангельська “допомагати ЛНР боротися з фашистським режимом”. Він відбував покарання у Дрогобицькій виправній колонії №40, що на Львівщині. Українська сторона заявила, що 19 грудня 2018 року проросійський бойовик помер  унаслідок нещасного випадку. Він вирішив закрутити лампочку, заліз на складану драбину, не втримався і впав. Чоловік вдарився головою об смітник і помер. Україна передала РФ тіло Іванова, а у МЗС Росії заявили, що росіянина могли вбити у колонії на Львівщині. Валерій Іванов був одним з 22 росіян, які написали звернення до Путіна з проханням про обмін. Проте лідер РФ проігнорував листи.


В РФ завели дело из-за смерти боевика так называемой ЛНР в колонии Дрогобыча. Об этом сообщает "Дрогобич.Инфо"

Следственный комитет России возбудил уголовное дело по факту гибели своего гражданина, умершего в Дрогобычской исправительной колонии №40. В Украине он был осужден за участие в боевых действиях на оккупированном Донбассе против Украины.

Представительница следственного комитета РФ Светлана Петренко сказала, что судебно-медицинская экспертиза установила, что смерть Валерия Иванова наступила от совокупности нанесенных телесных повреждений, а не от травм, полученных в результате падения с лестницы во время замены электрической лампочки, сообщили в следственном комитете РФ. Об этом пишет Канал 24.

Органы предварительного следствия считают, что смерть Иванова наступила в результате "противоправных действий на территории Украины". Дело открыли по статье умышленного нанесения вреда здоровья, повлекшее смерть. Сейчас правоохранители выясняют все обстоятельства.

Напомним, Валерий Иванов - пророссийский боевик "ЛНР", который был осужден на 12 лет за участие в боевых действиях на оккупированном Донбассе. Его задержали украинские военнослужащие в Станице Луганской в ​​августе 2015 года. На допросе рассказал, что приехал из Архангельска "помогать ЛНР бороться с фашистским режимом". Он отбывал наказание в Дрогобычской исправительной колонии №40, что на Львовщине. Украинская сторона заявила, что 19 декабря 2018 года пророссийский боевик умер в результате несчастного случая. Он решил закрутить лампочку, залез на складную лестницу, не удержался и упал. Мужчина ударился головой о мусорный контейнер и умер. Украина передала РФ тело Иванова, а в МИД России заявили, что россиянина могли убить в колонии на Львовщине. Валерий Иванов был одним из 22 россиян, которые написали обращение к Путину с просьбой об обмене. Однако лидер РФ проигнорировал письма.