STATUS QUO

Завдяки абонентам Київстар вдалося придбати обладнання для львівського "Охматдиту"

До Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ" передано медичне обладнання, придбане в рамках проєкту "Дитяча надія" - спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від Міжнародного Благодійного Фонду "Українська Біржа Благодійності" (МБФ УББ).

Завдяки благодійним СМС-повідомленням абонентів Київстар до приймального та педіатричного відділень лікарні було придбано датчик до наявного УЗД апарату, електрокардіограф та холтер ЕКГ. Загальна вартість обладнання склала 287 тисяч гривень.

Kids-hope_KS.jpg

Щороку у львівському Охматдиті проходять лікування близько 5 тисяч дітей, з них близько 300 мають вроджені вади серця, а в близько 70 діагностують критичні вади, що потребують екстреної медичної допомоги. Нове медичне обладнання дозволить робити якіснішу діагностику серцевих захворювань у маленьких пацієнтів.

Детальну інформацію та звітність проєкту можна переглянути за посиланням.

Ініціатива "Дитяча надія" була заснована Київстар та Міжнародним Благодійним Фондом "Українська Біржа Благодійності" в 2018 році. Основна мета проєкту - допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями. За цей час  до ініціативи приєдналося майже 100 тисяч абонентів Київстар, 15 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця та онкологічними захворюваннями.  Вони відправили понад 300 тисяч благодійних СМС-повідомлень.

Наразі вдалось зібрати більше п’яти з половиною мільйонів гривень. Усі перераховані кошти йдуть на закупівлю життєво необхідного обладнання в дитячі кардіо- та онко- відділення по всій Україні. Лише за період карантину було придбано обладнання для 14 лікарень Києва, Львова, Одеси та Дніпра.

Yes

Кошти, які абоненти жертвують через СМС, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ)  на реалізацію проєкту. Фонд провів моніторинг потреб дитячих медичних закладів України та самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на платформі dobro.ua від МБФ "Українська Біржа Благодійності".

Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною - 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.

Автор: Гололобова Мадина