STATUS QUO

Під Львовом виявили звалище люмінесцентних ламп

На території села Липники у Пустомитівському районі виявлено незаконно розміщені відпрацьовані люмінесцентні лампи. Про це повідомляє Держекоінспекція у Львівській області.

Сьогодні, 7 листопада Інспекція ініціювала комісійне обстеження території села Липники Пустомитівського району (50 м від траси Київ-Чоп), де виявлено несанкціоноване розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп на площі 13х5 кв. м.

При виїзді на місце події спільно із інспектором з охорони навколишнього природного середовища Солонківської ОТГ та начальником відділу капітального будівництва ЖКГ встановили, що частина ламп розбиті, решта знаходяться в упаковках та без них.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрали проби грунту для проведення досліджень на предмет забруднення.

Про ситуацію, що склалася, повідомлено управління ДСНС у Львівській області з метою вжиття заходів реагування та Державну службу України з надзвичайних ситуацій.


На территории села Липники в Пустомытовском районе обнаружено незаконно размещенные отработанные люминесцентные лампы. Об этом сообщает Госэкоинспекция во Львовской области.

Сегодня, 7 ноября Инспекция инициировала комиссионное обследование территории села Липники Пустомытовского района (50 м от трассы Киев-Чоп), где обнаружено несанкционированное размещение отработанных люминесцентных ламп на площади 13х5 кв. м.

При выезде на место происшествия совместно с инспектором по охране окружающей природной среды Солонковской ОТГ и начальником отдела капитального строительства ЖКХ установили, что часть ламп разбита, остальные находяться в упаковках и без них.

Специалисты отдела инструментально-лабораторного контроля Инспекции отобрали пробы грунта для проведения исследований на предмет загрязнения.

О ситуации, сложившейся в известность управление ГСЧС во Львовской области с целью принятия мер реагирования и Государственную службу Украины по чрезвычайным ситуациям.