STATUS QUO

рейтинг, загрязненность

Львів увійшов у топ-30 найбільш забруднених міст Європи

Львів зайняв 30-ту сходинку у рейтингу забруднення міст світу, який Pollution Index Mid-Year складає щороку. Про це повідомляє "Радіо Свобода". 

У 2018 році європейський рейтинг очолило македонське місто Тетово. За ним італійський Неаполь та столиця Македонії Скоп’є. Столиця України посіла десяте місце у рейтингу.

Львів перебуває на 30 місці. Промисловий Харків виявився чистішим від Львова і посів 31 сходинку.

При складанні рейтингу враховуються такі показники: якість повітря і питної води, загальне забруднення води, стан з вивозом сміття, суб’єктивне сприйняття екологічної ситуації в місті місцевими жителями, рівень шуму, наявність парків і зелених зон.


Львов занял 30-ю строчку в рейтинге загрязнения городов мира, который Pollution Index Mid-Year составляет ежегодно. Об этом сообщает "Радио Свобода". 

В 2018 году европейский рейтинг возглавил македонский город Тетово. За ним итальянский Неаполь и столица Македонии Скопье. Столица Украины заняла десятое место в рейтинге.

Львов находится на 30 месте. Промышленный Харьков оказался чище Львова и занял 31 место.

При составлении рейтинга учитываются такие показатели: качество воздуха и питьевой воды, общее загрязнение воды, состояние с вывозом мусора, субъективное восприятие экологической ситуации в городе местными жителями, уровень шума, наличие парков и зеленых зон.