STATUS QUO

Впродовж серпня-вересня львівським пластунам організують курінні табори

Осередок Пласту у Львові цього літа організовує 34 табори для дітей, віком від 11 до 18 років. Зважаючи на карантинні обмеження, загалом близько 330 пластунів у серпні розпочинають таборове літо. Центр розвитку табірництва осередку визначив спеціальні правила організації та проведення таборів і мандрівок. Ознайомитись із ними можна на офіційному сайті організації.

У зв’язку із коронавірусною інфекцією, перші табори розпочнуться 13 серпня, а останні закінчаться у вересні. Це будуть лише львівські табори для львівських пластунів (курінні табори). Цьогоріч крайові табори, куди з'їжджаються пластуни з усієї України, на жаль, не відбудуться.

Пластові виховники займаються з дітьми з вересня-жовтня протягом року. За цей час діти повинні пройти всю теоретичну програму. Вже на таборі діти мають можливість пройти практичне екзаменування у вмінні організувати табір, куховаренні, в’язанні вузлів, спортивному орієнтуванні та інших знаннях, які потрібні для життя у природі та розвитку менеджерських здібностей.

Табори проводять на засадах українських традицій та ремесла. За чотири дні діти матимуть змогу дізнатися значно більше про культуру та життя нашого народу. Кожного року курінь організовує курінний табір, це курінна традиція, яка не переривається.

Участь у таборах допомагає дітям застосовувати на практиці та вдосконалювати свої знання з практичного пластування, вміння поводитись у природі, встановити дружні відносини з іншими учасниками табору, відкривати свої нові таланти та здібності, творчо мислити, проявляти свої провідницькі якості, а також отримати за це відповідні вмілості та нагороди.

Табори відбуваються за підтримки управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.