STATUS QUO

Львів'янин запропонував скуповувати у бабусь домашні продукти

Львів'янин запропонував свій варіант боротьби з вуличною торгівлею. Свою пропозицію він залишив в Єдиній системі місцевих петицій. 

На думку автора петиції Василя Лозового, людям, які цілий день торгують цими продуктами на вулицях, необхідно дати альтернативу. Його пропозиція заключається в тому, щоб створити комісію, яка організує спецільні пункти прийому продуктів від частників, що дозволено санітарними нормами, наприклад овочів, фруктів, меду, горіхів тощо.

"Таким чином, замість торгівлі на вулиці бабуся бере те, що вони назбирала на городі, відвозить в цей пункт, здає його і отримує готівку. Як воно має виглядати: привозите фуру, наприклад, до торгового центру "Скриня" біля вокзалу, ставите там 5-10 працівників (один сортує товар, другий важить, третій розраховується, інший працівник скидує товар в ящик…).  В результаті всі задоволені, як пенсіонери, так поліція, так і люди, так і санепідемстанція", - вважає автор петиції.

Зібрані продукти, на його думку, мають купувати супермаркети.


Львовянин предложил свой вариант борьбы с уличной торговлей. Свое предложение он оставил в Единой системе местных петиций. 

По мнению автора петиции Василия Лозового, людям, которые целый день торгуют этими продуктами на улицах, необходимо дать альтернативу. Его предложение заключается в том, чтобы создать комиссию, которая организует специально под пункты приема продуктов от частников, что разрешено санитарными нормами, например овощей, фруктов, меда, орехов и т.д.

"Таким образом, вместо торговли на улице бабушка берет то, что они собрала на огороде, отвозит в этот пункт, сдает его и получает наличные. Как оно должно выглядеть: привозите фуру, например, в торговый центр" Сундук "у вокзала, ставите там 5-10 работников (один сортирует товар, второй весит, третий рассчитывается, другой работник сбрасывает товар в ящик ...). В результате все довольны, как пенсионеры, так полиция, так и люди, так и санэпидемстанция", - считает автор петиции.

Собранные продукты, по его мнению, должны покупать супермаркеты.