STATUS QUO

Сьогодні у ботанічному саду Львова День відкритих дверей

У неділю, 7 липня, у Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться День відкритих дверей "Квітки ледачого садівника".

Адміністрація ботанічного саду запрошує всіх охочих відвідати установу за адресою вул. Черемшини, 44. Час відвідування: з 14:00 години до 18:00 години.

"Доки частина львів’ян ніжиться на пляжах, а решта тільки мріє про відпустку, пропонуємо влаштувати собі маленьке свято. Звісно ж квіткове!За колекцією 150 сортів лілійників прямуйте на вул. Кирила і Мефодія. Якщо вас більше манять тропічні рослини – запрошуємо до оранжереї на вул. Черемшини. Як вам такий план на неділю? Неодмінно приходьте з найріднішими!", - йдеться у повідомленні ботанічного саду.

План ботанічного саду за посиланням


В воскресенье, 7 июля, в Ботаническом саду Львовского национального университета имени Ивана Франко состоится День открытых дверей "Цветки ленивого садовода".

Администрация ботанического сада приглашает всех желающих посетить учреждение по адресу ул. Черемухи, 44. Время посещения: с 14:00 часов до 18:00 часов.

"Пока часть львовян нежится на пляжах, а остальные только мечтает об отпуске, предлагаем устроить себе маленький праздник. Конечно же цветочный! За коллекцией 150 сортов лилейников направляйтесь на ул. Кирилла и Мефодия. Если вас больше манят тропические растения - приглашаем в оранжереи на ул. Черемшины. Как вам такой план на воскресенье? Непременно приходите с родными!", - говорится в сообщении ботанического сада.

План ботанического сада по ссылке