STATUS QUO

АТО, Игорь Яворский, суд, доброволец

Долю засудженого бійця АТО з Дрогобиччини вирішить президент

У Трускавці на сесії міської ради сьогодні мають ухвалити звернення до президента щодо долі засудженого АТОвця Ігоря Яворського, якому дали 4,5 роки ув'язнення за спізнення у частину. Про це повідомляє прес-служба Бориславської міської ради. 

6 липня у Трускавці відбулись збори за участі громадських організацій учасників АТО Дрогобичини, волонтерських спілок, представників органів місцевого самоврядування, громадян та журналістів. В ході обговорення було вирішено скерувати звернення від міських рад Дрогобичини на ім’я Президента України, Генерального прокурора та Апеляційного суду м. Києва з вимогою звільнити Ігоря Яворського та про бажання побратимів взяти його на поруки.

Для ухвалення даного звернення у містах району скличуть позачергові сесії рад. Перша з них пройде у Трускавці сьогодні, 7 липня. Також у місті відбудеться віче на підтримку земляка.

"Небайдужі трускавчани! Прийдіть на віче, покажемо, що ми проти свавілля і нас багато!", – закликають АТОвці та родина бійця.

Нагадаємо, старший з двох синів пані Лесі Яворської Ігор пішов добровольцем в батальйон ім. Кульчицького, неодноразово був на найгарячіших позиціях АТО. Під час останньої його поїздки додому у частині заявили на нього у розшук, звинувативши у дводенному запізненні до частини. 27 червня 2017 року Печерським районним судом м.Києва Ігоря Яворського було засуджено до позбавлення волі строком на 4,5 роки. Наразі він у Лук’янівському СІЗО. 


В Трускавце на сессии городского совета сегодня должны принять обращение к президенту о судьбе осужденного АТОвца Игоря Яворского, которому дали 4,5 года тюрьмы за опоздание в часть. Об этом сообщает пресс-служба Бориславского городского совета. 

6 июля в Трускавце состоялось собрание с участием общественных организаций участников АТО Дрогобичины, волонтерских союзов, представителей органов местного самоуправления, граждан и журналистов. В ходе обсуждения было решено направить обращение от городских советов Дрогобичины на имя Президента Украины, Генерального прокурора и Апелляционного суда Киева с требованием освободить Игоря Яворского и о желании побратимов взять его на поруки.

Для принятия данного обращения в местах района созовут внеочередные сессии советов. Первая из них пройдет в Трускавце сегодня, 7 июля. Также в городе состоится вече в поддержку земляка.

"Неравнодушные трускавчани! Придите на вече, покажем, что мы против произвола и нас много!", - призывают АТОвцы и семья бойца.

Напомним, старший из двух сыновей Леси Яворской Игорь ушел добровольцем в батальон им. Кульчицкого, неоднократно был на самых горячих позициях АТО. Во время последней его поездки домой в части заявили на него в розыск, обвинив в двухдневном опоздании в часть. 27 июня 2017  года Печерским районным судом Киева Игорь Яворский был осужден к лишению свободы сроком на 4,5 года. Сейчас он в СИЗО. 

Автор: Тетяна Костенко