STATUS QUO

Золочев, иностранец, авария, афроамериканец

Під Золочевим іноземець на Foltsvagen вилетів в кювет (відео)

Сьогодні вночі у Золочівському районі афроамериканець на Foltsvagen не впорався з керуванням та вилетів в кювет. Про це повідомляється у групі "Варта 1"

ДТП трапилася 7 липня о 01:58 біля с. Плугів Золочівського району. Зі слів свідків, водій автомобіля Foltsvagen (литовська реєстрація) - іноземець (афроамериканець) - не впорався з керуванням та вилетів в кювет. В іноземця травми в вигляді пошкодження м'яких тканин голови.

Точно, як це сталось, невідомо, всі учасники в шоковому стані. З ними був присутній мужчина слов'янської зовнішності, котрий був проти виклику поліції та медиків.


Сегодня ночью в Золочевском районе афроамериканец на Foltsvagen не справился с управлением и вылетел в кювет. Об этом сообщается в группе "Варта 1"

ДТП произошло 7 июля в 1:58 возле с. Плугов Золочевского района. По словам очевидцев, водитель автомобиля Foltsvagen (литовская регистрация) - иностранец (афроамериканец) - не справился с управлением и вылетел в кювет. У иностранца травмы в виде повреждения мягких тканей головы.

Точно, как это произошло, неизвестно, все участники в шоковом состоянии. С ними присутствовал мужчина славянской внешности, который был против вызова полиции и медиков.

Автор: Тетяна Костенко