STATUS QUO

трамвай №9, улица Городоцкая, наехал, пешеход

На вулиці Городоцькій трамвай наїхав на пішохіда

На вулиці Городоцькій трапилась ДТП за участю трамвая та пішохода, який у невстановленому місці перебігав дорогу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в ЛКП "Львівелектротранс", сьогодні о 11.20 год навпроти будинку №147 на вул. Городоцькій сталась ДТП за участю трамвая №9 та пішохода, який переліз через турнікет та у не встановленому місці намагався перебігти дорогу, тому зіштовхнувся з трамваєм.

"Вини водія у цьому випадку нема", - запевнив директор ЛКП "Львівелектротранс" Михайло Сидорович.

Як зазначено у протоколі патрульної поліції, водій трамвая №9 не встиг загальмувати та збив пішохода 1966 року народження, який переходив дорогу у не встановленому місці та перебував з ознаками алкогольного сп'яніння. Пішохід отримав забій та розсічення живота, відсічено частину пальця мізинця на лівій руці. Потерпілого госпіталізовано у 8 міську клінічну лікарню.


На улице Городоцкой произошло ДТП с участием трамвая и пешехода, который в неустановленном месте перебегал дорогу. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в ЛКП "Львовэлектротранс", сегодня в 11.20 ч напротив дома №147 по ул. Городоцкой произошло ДТП с участием трамвая №9 и пешехода, который перелез через турникет и в неустановленном месте пытался перебежать дорогу, поэтому столкнулся с трамваем.

"Вины водителя в этом случае нет", - заверил директор ЛКП "Львовэлектротранс" Михаил Сидорович.

Как указано в протоколе патрульной полиции, водитель трамвая №9 не успел затормозить и сбил пешехода 1966 года рождения, который переходил дорогу в неустановленном месте и был с признаками алкогольного опьянения. Пешеход получил ушиб и рассечение живота, у него отсечена часть пальца мизинца на левой руке. Пострадавший госпитализирован в 8-ю городскую клиническую больницу.

Автор: Тетяна Костенко