STATUS QUO

переезд, Самборский район, поезд

На Львівщині зіткнулися автомобіль та вантажний поїзд

Вночі 7 липня у Самбірському районі на нерегульованому залізничному переїзді сталося зіткнення легкового автомобіля Skoda  з вантажним поїздом. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

7 липня о 00:11 поблизу с. Хлопчиці Самбірського району на нерегульованому залізничному переїзді сталося зіткнення легкового автомобіля Skoda  з вантажним поїздом № 3804 у складі 1 вагона. Внаслідок події потерпілих немає, пошкоджено автомобіль. Затримки руху залізничного транспорту не було.


Ночью 7 июня в Самборском районе на нерегулируемом железнодорожном переезде произошло столкновение легкового автомобиля Skoda с грузовым поездом. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

7 июля в 00:11 вблизи с. Хлопчицы Самборского района на нерегулируемом железнодорожном переезде произошло столкновение легкового автомобиля Skoda с грузовым поездом № 3804 в составе 1 вагона. В результате происшествия пострадавших нет, поврежден автомобиль. Задержки движения железнодорожного транспорта не было.

Автор: Тетяна Костенко