STATUS QUO

авиарейсы, лоукост, со Львова

Зі Львова відкриють нові лоукост-авіарейси

З вересня очікується виконання нових регулярних рейсів лоукост-авіакомпанією Ryanair. Про це повідомляє прес-служба Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького.

Так, очікується відкриття рейсів до Меммінгена (Німеччина) та Станстеда (Лондон, Велика Британія) з частотою 2 рейси на тиждень на кожному напрямку.

Також з жовтня планується виконання рейсів до Берліна (Німеччина), Будапешта (Угорщина), Ейндховена (Нідерланди) - по 2 рейси на тиждень та до польських міст Кракова і  Вроцлава - по 3 рейси на тиждень.


С сентября ожидается выполнение новых регулярных рейсов лоукост-авиакомпанией Ryanair. Об этом сообщает пресс-служба Международного аэропорта "Львов" имени Даниила Галицкого.

Так, ожидается открытие рейсов в Мемминген (Германия) и Станстед (Лондон, Великобритания) с частотой 2 рейса в неделю на каждом направлении.

Также с октября планируется выполнение рейсов в Берлин (Германия), Будапешт (Венгрия), Эйндховен (Нидерланды) - по 2 рейса в неделю и в польские города Краков и Вроцлав - по 3 рейса в неделю.

Автор: Тетяна Костенко