STATUS QUO

Брюховичи, дети, лес

У лісі біля Брюховичей патрульні знайшли дітей (фото)

Четверо дітлахів від 6 до 11 років спали під відкритим небом на землі у лісі поблизу селища Брюховичі. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Вночі на телефон гарячої лінії 102 надійшло повідомлення, що у лісі поблизу селища Брюховичі є діти. Патрульні обстежили ділянку лісу, на яку вказав заявник. Через деякий час інспектори натрапили на чотирьох дітей, без нагляду дорослих. Діти спали під відкритим небом на матраці, постеленому на землі. Вони тулилися один до одного, аби було тепліше. Наймолодшому хлопчику 6 років, найстаршій - 11 років.

Згодом прийшла матір, яка повідомила, що подбає про дітей. Однак патрульні не могли залишитися осторонь і повідомили матері, що не залишать дітей в таких умовах. Інспектори з’ясували, що в одному з дачних кооперативів мешкає їх бабуся, та доставили дітей до неї. Заявники розповіли патрульним, що сповістили про цей інцидент Шевченківську районну адміністрацію, і саме вони рекомендували викликати поліцію.

Жінка повідомила, що з дітьми поїде на Хмельниччину до родичів. Патрульні пообіцяли перевірити ще цього тижня чи з дітьми все гаразд.


Четверо детей от 6 до 11 лет спали под открытым небом в лесу около поселка Брюховичи. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Ночью на телефон горячей линии 102 поступило сообщение, что в лесу около поселка Брюховичи есть дети. Патрульные обследовали участок леса, на которую указал заявитель. Через некоторое время инспекторы наткнулись на четырех детей без присмотра взрослых. Дети спали под открытым небом на матрасе, постеленном на земле. Они жались друг к другу, чтобы было теплее. Самому младшему мальчику 6 лет, старшей - 11 лет.

Впоследствии пришла мать, которая сообщила, что позаботится о детях. Однако патрульные не могли остаться в стороне и сообщили матери, что не оставят детей в таких условиях. Инспекторы выяснили, что в одном из дачных кооперативов живет их бабушка, и доставили детей к ней. Заявители сказали патрульным, что сообщили об этом инциденте в Шевченковскую районную администрацию, и именно они рекомендовали вызвать полицию.

Женщина сообщила, что с детьми поедет в Хмельницкую область к родственникам. Патрульные пообещали перепроверить на этой неделе, все ли в порядке с детьми.

Автор: Тетяна Костенко