STATUS QUO

На Львівщині посадовець держпідприємства підробив диплом

Заступника директора держпідприємства оштрафували на 850 грн за підробку диплому. Про це повідомляють "Наші гроші. Львів". 

Яворівський районний суд 21 листопада визнав винним заступника директора яворівського державного підприємства "Екотранснерго" Анатолія Дікуна у виготовленні та використанні завідомо неправдивих документів. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. Вирок опублікували 30 листопада.

Суд постановив покарати Анатолія Дікуна штрафом у розмірі 850 грн. та стягнути на користь держави 737 грн. за витрати на проведення почеркознавчої експертизи.

Як стало відомо з матеріалів справи, у вересні 2013 року Анатолій Дікун за допомогою звичайного комп’ютера та принтера особисто виготовив диплом про вищу освіту. У фальшивому документі він написав, що у 1998 році закінчив правничий факультет ЛНУ імені Івана Франка. Без диплому про вищу освіту Дікун не міг посісти посаду першого заступника директора ДП "Екотрансенерго".

Обвинувачений повністю визнав свою провину та уклав із слідством угоду про визнання винуватості. Суд узгодив міру покарання у вигляді штрафу, враховуючи такі обставини як "щире каяття та активне сприяння в розкритті кримінальних правопорушень".

Також засуджений може оскаржити вирок впродовж тридцяти днів з дня його проголошення.

Раніше Анатолій Дікун був директором ТОВ "Дослідне підприємство "Сірка". Також йому належить фірма ТОВ "Агропреміум" та  50% від статутного капіталу виробничого ТОВ "Трудівник".


Заместителя директора госпредприятия оштрафовали на 850 грн. за подделку диплома. Об этом сообщают "Наши деньги. Львов". 

Яворовский районный суд 21 ноября признал виновным заместителя директора яворовского государственного предприятия "Экотранснэрго" Анатолия Дикун в изготовлении и использовании заведомо ложных документов. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. Приговор опубликовали 30 ноября.

Суд постановил наказать Анатолия Дикуна штрафом в размере 850 грн. и взыскать в пользу государства 737 грн. расходов на проведение почерковедческой экспертизы.

Как стало известно из материалов дела, в сентябре 2013 года Анатолий Дикун с помощью обычного компьютера и принтера лично изготовил диплом о высшем образовании. В фальшивом документе он написал, что в 1998 году окончил юридический факультет ЛНУ имени Ивана Франко. Без диплома о высшем образовании Дикун не мог занять должность первого заместителя директора ГП "Экотрансэнерго".

Обвиняемый полностью признал свою вину и заключил со следствием соглашение о признании виновности. Суд согласовал меру наказания в виде штрафа, учитывая такие обстоятельства как "искреннее раскаяние и активное содействие в раскрытии уголовных преступлений".

Также осужденный может обжаловать приговор в течение тридцати дней со дня его провозглашения.

Ранее Анатолий Дикун был директором ООО "Опытное предприятие "Сера". Также ему принадлежит фирма ООО "Агропремиум" и 50% от уставного капитала производственного ООО "Труженик".