STATUS QUO

В Дрогобичі чоловік під час уроку побив школяра

В Дрогобичі судитимуть чоловіка, котрий під час уроку побив однокласника свого сина. Зловмиснику загрожує покарання - обмеження волі на строк до п’яти років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили поліцейські під час досудового розслідування, в одній із дрогобицьких шкіл на уроці математики 46-річний місцевий мешканець зайшов у клас та завдав кількох ударів дев’ятирічному учневі. Спроби вчительки перешкодити чоловіку виявились марними. У такий спосіб батько вирішив покарати кривдника свого сина, учня цього ж класу.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.296 (хуліганство) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, - обмеження волі на строк до п’яти років. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.


В Дрогобыче будут судить мужчину, который во время урока избил одноклассника своего сына. Злоумышленнику грозит наказание - ограничение свободы на срок до пяти лет. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как установили полицейские во время досудебного расследования, в одной из дрогобычских школ на уроке математики 46-летний местный житель зашел в класс и нанес несколько ударов девятилетнем ученику. Попытки учительницы помешать мужчине оказались напрасными. Таким образом отец решил наказать обидчика своего сына, ученика этого же класса.

Злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч.1 ст.296 (хулиганство) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - ограничение свободы на срок до пяти лет. Обвинительный акт направлен на рассмотрение суда.