STATUS QUO

У Трускавці обікрали склад

У Трускавці поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки зі складу. Чоловік, пошкодивши двері та розібравши частину стіни складу, проник у приміщення та викрав шістдесят ящиків з енергетичними напоями. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Трускавецьке відділення поліції за допомогою звернувся 44-річний мешканець Дрогобича, котрий повідомив, що із складського приміщення на вулиці Мазепи у Трускавці було викрадено шістдесят ящиків з енергетичними напоями. Загальна сума заподіяних збитків – майже 50 тисяч гривень.

Поліцейські оперативно-розшуковими заходами встановили, що до вчинення крадіжки причетний 25-річний житель міста Стебник, колишній працівник складу. Зловмисник проник у приміщення, пошкодивши двері та розібравши частину стіни будівлі.

Правоохоронці виявили та вилучили викрадені упаковки з енергетиками. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України. Статтею передбачене покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Досудове розслідування триває.


В Трускавце полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к краже со склада. Мужчина, повредив двери и разобрав часть стены склада, проник в помещение и похитил шестьдесят ящиков с энергетическими напитками. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Трускавецкое отделение полиции за помощью обратился 44-летний житель Дрогобыча, который сообщил, что из складского помещения на улице Мазепы в Трускавце были похищены шестьдесят ящиков с энергетическими напитками. Общая сумма причиненного ущерба - почти 50 000 гривен.

Полицейские оперативно-розыскными мероприятиями установлено, что к совершению кражи причастен 25-летний житель города Стебник, бывший работник склада. Злоумышленник проник в помещение, повредив двери и разобрав часть стены здания.

Правоохранители обнаружили и изъяли похищенные упаковки с энергетиками. По факту открыто уголовное производство по ч.3 ст.185 УК Украины. Статьей предусмотрено наказание - лишение свободы на срок от трех до шести лет.

Досудебное расследование продолжается.