STATUS QUO

Яворов, ремонтные работы, ремонт дороги, Ирина Гримак

Кільцеву дорогу Яворова відремонтували неякісно

Неякісні ремонтні роботи на кільцевій дорозі Яворова (Львівська область) не оплатять. Про це розповіла заступник голови Львівської обладміністрації Ірина Гримак.

За її словами, інженери технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Львівській області здійснили перевірку ремонтних робіт на кільцевій дорозі міста Яворів. До обладміністрації надійшло звернення про те, що на цій дорозі підрядна організація проводить ремонтні роботи із недотриманням відповідних технологій. Цього ж дня фахівці Служби автодоріг здійснили перевірку наведених фактів.

За результатами перевірки факти підтвердились. "Відтак, роботи, які виконувались, не будуть прийняті, і оплата за здійснені роботи проводитися не буде", - заявила Гримак.

Вона закликала і надалі інформувати обласну владу про виявлені факти неякісного виконання ремонтних робіт.


Некачественные ремонтные работы на кольцевой дороге Яворова не будут оплачены. Об этом рассказала заместитель председателя Львовской облгосадминистрации Ирина Гримак.

По ее словам, инженеры технического надзора Службы автомобильных дорог в Львовской области провели проверку ремонтных работ на кольцевой дороге города Яворов. В обладминистрацию поступило обращение о том, что на кольцевой дороге города Яворова подрядная организация проводит ремонтные работы с несоблюдением соответствующих технологий. В этот же день специалисты Службы автодорог осуществили проверку приведенных фактов.

По результатам проверки данные факты подтвердились. "Следовательно, работы, которые выполнялись, не будут приняты, и оплата за совершенные работы проводиться не будет", - заявила Гримак.

Она призвала и в дальнейшем информировать областные власти о выявленных фактах некачественного выполнения ремонтных работ.