Майже 8,2 млрд грн податків та зборів надійшло до Державного бюджету України від платників податків Львівщини.

«З початку року Головним управлінням ДПС у Львівській області до загального фонду Державного бюджету України зібрано майже 8,2 млрд  податків та зборів. Це майже на 35 відсотків або на 2, 1 млрд гривень перевищує показник відповідного періоду минулого року», - розповів Ігор Комендат, начальник  Головного управління ДПС у Львівській області.

Надходження зросли по більшості бюджетоформувальних податків, окрім акцизного податку з вироблених в Україні товарів. З податку на додану вартість надійшло 3,2 млрд гривень, що на 704 млн гривень, або на 28 % більше,  по податку на прибуток – 1,8 млрд гривень, що на 333 млн гривень або на 23 % більше проти аналогічного періоду минулого року.

По ПДФО надійшло понад 1,9 млрд гривень, а військового збору 590 млн гривень, що відповідно на 29 % та 25% більше торішніх показників.

До Держбюджету надійшло понад 1 млрд гривень рентних платежів, що на 105 % більше та єдиного соціального внеску 7,9 млрд гривень, що на 123,7 % більше  ніж за цей період минулого року.