STATUS QUO

трамвай, простой, парковка, суд

"Львівелектротранс" судитиметься через двогодинну затримку руху

ЛКП "Львівелектротранс" судитиметься з водієм авто, який припаркував свій Volkswagen Taureґ на перетині вулиць Підвальній та Руській минулого тижня, чим викликав майже двогодинну затримку руху. Про це повідомляє прес-служба ЛКП "Львівелектротранс" на своїй сторінці у Facebook

Нагадаємо, 26 червня на перетині вулиць Підвальної та Руської водій припаркував своє авто Volkswagen Taureґ у неналежному місці, чим спровокував затримку руху 12-ти вагонів трамваїв на 1 годину та 40 хвилин.

"За даним фактом правопорушення водія авто, який представився працівником преси, запросили у Галицький відділок поліції, а некоректно припарковане авто евакуювали на штрафмайданчик. З цього приводу ми готуємо свої розрахунки завданих збитків та маємо намір позиватися до суду загальної юрисдикції, де від винуватця простою вимагатимемо компенсації збитків", - заявили у "Львівелектротранс".


ЛКП "Львовэлектротранс" будет судиться с водителем авто, который припарковал свой Volkswagen Taureґ на пересечении улиц Подвальной и Русской на прошлой неделе, чем вызвал почти двухчасовую задержку движения. Об этом сообщает пресс-служба ЛКП "Львовэлектротранс" на своей странице в Facebook

Напомним, 26 июня на пересечении улиц Подвальной и Русской водитель припарковал свое авто Volkswagen Taureґ в неположенном месте, чем спровоцировал задержку движения 12-ти вагонов трамваев на 1 час 40 минут.

"По данному факту правонарушения водителя авто, который представился работником прессы, пригласили в Галицкий участок полиции, а некорректно припаркованный автомобиль эвакуировали на штрафстоянку. По этому поводу мы готовим свои расчеты нанесенного ущерба и намерены подавать в суд общей юрисдикции, где от виновника простоя будем требовать компенсации убытков", - заявили в "Львовэлектротранс".

Автор: Тетяна Костенко