STATUS QUO

У Львові жінка ледь не вбила медиків швидкої допомоги (фото)

скорая, медик, ножПатрульні затримали агресивну жінку, яка кидалася на медиків та нанесла ножове поранення співмешканцю. Про це повідомляє прес-служба Патрульної полції Львова.

Вчора, близько 6-ої години вечора, на гарячу лінію 102 надійшло звернення від бригади швидкої медичної допомоги, що на вулиці Грекова жінка нанесла ножове поранення своєму співмешканцю. Слідуючи за вказаною адресою, патрульним надійшло ще одне повідомлення, що раніше згадана жінка нападає на медиків з бригади швидкої, які намагалися допомогти потерпілому.

Патрульні прибули на місце події та побачили жінку, в руках якої були два кухонні ножі. Громадянка не реагувала на слова інспекторів, також вона була з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Жінка спробувала напасти на патрульних, проте вони застосували заходи фізичного впливу та затримали її. Потерпілого чоловіка із колотою раною в ділянці грудної клітки госпіталізували. Патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Поліцейські намагалися дізнатися причину конфлікту, на що жінка відповіла, що не могла терпіти більше свого співмешканця, оскільки він її бив. Також сказала, що якби патрульні не приїхали, то вона б завершила почате. На даний момент слідчі очікують висновку медичної експертизи щодо визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень для кваліфікації злочину.Патрульные задержали агрессивную женщину, которая бросалась на медиков и нанесла ножевое ранение сожителю. Об этом сообщает пресс-служба Патрульной полции Львова.

Вчера, около шестого часа вечера, на горячую линию 102 поступило сообщение от бригады скорой медицинской помощи, что на улице Грекова женщина нанесла ножевое ранение своему сожителю. Следуя по указанному адресу, патрульным поступило еще одно сообщение: ранее упомянутая женщина нападает на медиков из бригады скорой, которые пытались помочь пострадавшему.

Патрульные прибыли на место происшествия и увидели женщину, в руках которой были два кухонных ножа. Гражданка не реагировала на слова инспекторов, также она была с явными признаками алкогольного опьянения. Женщина попыталась напасть на патрульных, однако они применили меры физического воздействия и задержали ее. Пострадавшего мужчину с колотой раной в области грудной клетки госпитализировали. Патрульные вызвали следственно-оперативную группу. Полицейские пытались узнать причину конфликта, на что женщина ответила, что не могла терпеть больше своего сожителя, поскольку он ее бил. Также сказала, что если бы патрульные не приехали, то она завершила бы начатое. На данный момент следователи ожидают заключения медицинской экспертизы по определению степени тяжести телесных повреждений для квалификации преступления.

Автор: Тетяна Костенко