STATUS QUO

животные, центр, строительство

Центр адопції безпритульних тварин побудують до Дня міста

ЛКП "Лев" завершує будівництво Центру адопції, який забезпечить прилаштування безпритульних собак і тварин, що потрапляють на підприємство з вулиці. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Ми обшиваємо фасад Центру і згодом будемо штукатурити. Всередині вже підведено світло, найближчим часом будемо проводити сантехніку. Чекаємо на скляну вітрину, яка має прийти в кінці квітня. Тобто внутрішні роботи вже практично на фінальній стадії, зараз проводимо зовнішні роботи. Десь наприкінці квітня разом зі скляною вітриною будуть також встановлювати сонячні батареї. Попри вищеперелічені роботи, ми займаємось підбором меблів та речей у котячу кімнату у Центр адопції", - розповіли у ЛКП "Лев".


ЛКП "Лев" завершает строительство Центра адопции, который обеспечит пристраивание бездомных собак и животных, попадающих на предприятие с улицы. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Мы обшиваем фасад Центра и впоследствии будем штукатурить. Внутри уже подведены свет, в ближайшее время будем проводить сантехнику. Ждем стеклянную витрину, которая должна прийти в конце апреля. То есть внутренние работы уже практически на финальной стадии, сейчас проводим внешние работы. Где-то в конце апреля вместе со стеклянной витриной будут также устанавливать солнечные батареи. Несмотря на вышеперечисленные работы, мы занимаемся подбором мебели и вещей в кошачью комнату в Центр адопции", - рассказали в ЛКП "Лев".

Автор: Тетяна Костенко