STATUS QUO

Сянки, поезд, рельсы

На станції Сянки електровоз зійшов з рейок

5 квітня на залізничній станції Сянки Турківського району стався схід з рейок маневрового електровоза. Рух залізничного транспорту було затримано на три години. Про це повідомляє прес-служба Департамента з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

5 квітня о 13:06 на залізничній станції Сянки Турківського району стався схід з рейок маневрового електровоза (одним колесом). За годину електровоз підняли та поставили на рейки. Ремонт та замірювання рейок завершено о 16:10. Рух залізничного транспорту було затримано на 3 години 4 хвилини. Причини події з'ясовуються.


5 апреля на железнодорожной станции Сянки Турковского района произошел сход с рельсов маневрового электровоза. Движение железнодорожного транспорта было задержано на три часа. Об этом сообщает пресс-служба Департамента по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

5 апреля в 13:06 на железнодорожной станции Сянки Турковского района произошел сход с рельсов маневрового электровоза (одним колесом). Через час электровоз подняли и поставили на рельсы. Ремонт и замер рельсов закончился в 16:10. Движение железнодорожного транспорта было задержано на 3 часа 4 минуты. Причины происшествия выясняются.

Автор: Тетяна Костенко