STATUS QUO

У Львові на вулиці зупинили чоловіка з тротилом

Львівські патрульні виявили чоловіка з предметами, схожими на тротил та набої калібру 5.45. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Напередодні близько 15 години патрульні поліцейські помітили на вулиці Залізничній особу, яка помітно нервувала. В інспекторів 1-го батальйону це викликало підозру. Оскільки були підстави вважати, що чоловік може приховувати щось протизаконне, патрульні провели поверхневу перевірку.

У 32-річного львів’янина виявили пакет з предметами, схожими на тротил, вагою близько 400 грам та 90 набоїв калібру 5,45. Чоловік сказав патрульним, що ці предмети лежали у нього вдома без діла і ось він вирішив їх продати.

На місце викликали слідчих та експерта, а також, вибухотехніків.


Львовские патрульные обнаружили мужчину с предметами, похожими на тротил, и патроны калибра 5.45. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Накануне около 15 часов патрульные полицейские заметили на улице Железнодорожной мужчину, который заметно нервничал. У инспекторов 1-го батальона это вызвало подозрение. Поскольку были основания считать, что человек может скрывать что-то противозаконное, патрульные провели поверхностную проверку.

У 32-летнего львовянина обнаружили пакет с предметами, похожими на тротил, весом около 400 грамм и 90 патронов калибра 5,45. Мужчина сказал патрульным, что эти предметы лежали у него дома без дела и вот он решил их продать.

На место вызвали следователей и эксперта, а также взрывотехников.