STATUS QUO

На вулиці Котляревського змінять організацію руху

Міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про зміну ОДР на вул. Котляревського. Рішення вступить в дію після встановлення відповідних дорожніх знаків. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Прийнятим рішенням ми змінюємо (розвертаємо в інший бік) рух авто на вул. Котляревського. Вул. Котляревського одностороння", — повідомив Володимир Харчихін, провідний спеціаліст відділу паркування управління транспорту ЛМР.

За його словами, після встановлення відповідних знаків Франківською РА авто будуть рухатись у напрямку від вул. Горбачевського до вул. Чупринки. Також з вул. Горбачевського водії можуть повертати на вул. Котляревського.


Городская комиссия по безопасности дорожного движения приняла решение об изменении ОПР на ул. Котляревского. Решение вступит в действие после установки соответствующих дорожных знаков. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Принятым решением мы меняем (разворачиваем в другую сторону) движение авто на ул. Котляревского. Ул. Котляревского односторонняя", - сообщил Владимир Харчихин, ведущий специалист отдела парковки управления транспорта ЛГС.

По его словам, после установки соответствующих знаков Франковской РА авто будут двигаться в направлении от ул. Горбачевского до ул. Чупринки. Также с ул. Горбачевского водители могут поворачивать на ул. Котляревского.