STATUS QUO

Реконструкція вулиці Пилипа Орлика: роботи відбуватимуться на відтинку від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові

Триває капітальний ремонт та реконструкція великих магістральних вулиць Львова. Так, із 23 липня ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочало ремонтні роботи на вул. Пилипа Орлика. Вартість — 74,9 млн грн. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові". Цей відтинок планують відремонтувати до жовтня цього року.

«Згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП „Львівавтодор“ та ТзОВ „Онур Конструкціон Інтернешнл“, загальна вартість реконструкції вул. Пилипа Орлика становить 74,9 млн грн. Проектно-кошторисну документацію розробило ЛКП „Інститут просторового розвитку“. Зараз підрядник демонтує дорожнє покриття й бордюри, влаштовує дорожнє корито тощо», — розповіла Оксана Єстеферова, директорка ЛКП «Львівавтодор».

За інформацією підприємства, станом на сьогодні на вул. Пилипа Орлика проведено демонтаж 700 м п бетонного бордюра, демонтовано 3000 м2 асфальтобетонного покриття і 8 світильників зовнішнього освітлення, а також влаштовано 800 м2 дорожнього корита для розширення проїзної частини.

Нагадаємо, проектом реконструкції вулиці Пилипа Орлика передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, зупинки громадського транспорту, сміттєвого майданчика та підпірної стінки поблизу лікарні. Також підрядник проведе реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання.

Після ремонту вулиця стане доступною для маломобільних груп населення. Буде встановлено нові опори освітлення, антипаркувальні стовпці та велостійки тощо.