STATUS QUO

На Львівщині обікрали лікарку

Лікарка з Новояворівська подякувала поліцейським за повернення викраденого гаманця з банківськими картками та документами. За кілька годин після звернення жінки поліцейські розшукали зловмисника, причетного до крадіжки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Яворівський відділ поліції 12 червня посеред ночі зателефонувала лікар-терапевт, яка перебувала на нічному чергуванні у Новояворівській лікарні. Жінка повідомила, що з її сумки невідома особа викрала гаманець, у якому, окрім грошей та банківських карток, був паспорт громадянина України.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група. Поліцейські розпочали першочергові слідчі дії і за кілька годин виявили зловмисника на одній з вулиць Новояворівська. Ним виявився раніше судимий 25-річний місцевий мешканець, який непомітно зайшов у лікарню через незачинені двері. Готівку, що була в гаманці, а також частину коштів, які зловмисник зняв з краденої картки, він встиг витратити на власні потреби.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі. Зараз правоохоронці проводять досудове розслідування і встановлюють обставини злочину.

Викрадений гаманець поліцейські повернули його власниці ще до завершення її нічного чергування. Жінка подякувала працівникам Яворівського відділу поліції за оперативне реагування та якісну роботу.


Врач из Новояворовска поблагодарила полицейским за возвращение похищенного кошелька с банковскими карточками и документами. Через несколько часов после обращения женщины полицейские разыскали злоумышленника, причастного к краже. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Яворовский отдел полиции 12 июня посреди ночи позвонила врач-терапевт, которая находилась на ночном дежурстве в Новояворовской больнице. Женщина сообщила, что из ее сумки неизвестный похитил кошелек, в котором, кроме денег и банковских карт, был паспорт гражданина Украины.

На место происшествия немедленно прибыла следственно-оперативная группа. Полицейские начали первоочередные следственные действия и через несколько часов обнаружили злоумышленника на одной из улиц Новояворовска. Им оказался ранее судимый 25-летний местный житель, который незаметно зашел в больницу через незапертую дверь. Наличные, что была в кошельке, а также часть средств, которые злоумышленник снял с украденной карты, он успел потратить на собственные нужды.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает до трех лет лишения свободы. Сейчас правоохранители проводят досудебное расследование и устанавливают обстоятельства преступления.

Похищенный кошелек полицейские вернули его владелице еще до завершения ее ночного дежурства. Женщина поблагодарила работников Яворовского отдела полиции за оперативное реагирование и качественную работу.