STATUS QUO

вывоз мусора, районы, АВЕ

У чотирьох районах Львова ситуація з вивезенням сміття залишається критичною

У місті залишається чимала кількість перенакопичених відходами майданчиків. Найкритичніша ситуація щодо вивезення сміття зі Львова у компанії "АВЕ Львів". Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомив голова Франківської районної адміністрації, станом на зараз у районі не вивезеними є 58 майданчиків, 49 з них були на обслуговуванні компанії "АВЕ-Львів". Вчора вивезли лише два майданчики: на вул. Котляревського, 49 і вул. Глибокій, 5.

За інформацією Шевченківської районної адміністрації, в районі перенакопичені 75 майданчиків, 61 з них – компанії "АВЕ Львів".

"Ситуація критична. Особливо по перевізнику "АВЕ". Забирають по 1-2 в день, але це дуже мало. Навіть не забирають денної норми, тому ситуація залишається складною", - сказала Надія Банах, голова Шевченківської райадміністрації.

У Залізничному районі критично переповненими є 13 майданчиків, більшість з яких на території ЛКП "Граніт", які обслуговувала компанія "АВЕ". З 18.00 вчорашнього вечора до ранку сьогодні забрали всього 4 майданчики.

У Личаківському районі, за словами голови Личаківської  РА Івана Лозинського, було два критичні майданчики біля гуртожитків університету. Сьогодні їх очистили, але це відбулось в режимі розірвання угод з компанією АВЕ на їх обслуговування, та налагодженням роботи з компанією "ГрінЕра".

Що ж до ситуації у Сихівському районі, то за словами в.о. голови Сихівської РА Володимира Івасюка, 146 майданчиків є переповнені, 133 з них – компанії АВЕ. Учора вивезли усього 5 майданчиків.


В городе остается немалое количество переполненных отходами площадок. Самая критическая ситуация по вывозу мусора из Львова у компании "АВЕ Львов". Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщил председатель Франковской районной администрации, по состоянию на сейчас в районе не вывезены 58 площадок, 49 из них были на обслуживании компании "АВЕ-Львов". Вчера вывезли только две площадки: на ул. Котляревского, 49 и ул. Глубокой, 5.

По информации Шевченковской районной администрации, в районе переполнены 75 площадок, 61 из них - компании "АВЕ Львов".

"Ситуация критическая. Особенно по перевозчику "АВЕ". Убирают по 1-2 в день, но это очень мало. Даже не забирают дневной нормы, поэтому ситуация остается сложной", - сказала Надежда Банах, председатель Шевченковской райадминистрации.

В Железнодорожном районе критически переполнены 13 площадок, большинство из которых на территории ЛКП "Гранит", которые обслуживала компания "АВЕ". С 18.00 вчерашнего вечера до утра сегодня убрали всего 4 площадки.

В Лычаковском районе, по словам председателя Лычаковской райадминистрации Ивана Лозинского, были два критические площадки возле общежитий университета. Сегодня их очистили, но это произошло благодаря расторжению договоров с компанией АВЕ на их обслуживание и налаживанию работы с компанией "Гринера".

Чио касается ситуации в Сиховском районе, то, по словам и.о. председателя Сыховской РА Владимира Ивасюка, 146 площадок здесь переполнены, 133 из них - компании АВЕ. Вчера вывезли всего 5 площадок.

Автор: Тетяна Костенко