STATUS QUO

улица Дорошенко, сквер, ремонт

Сквер на вулиці Дорошенка відремонтують до кінця літа

Роботи з облаштування громадського простору на вул. Дорошенка планують завершити до кінця літа. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Роботи з облаштування громадського простору у сквері на вул. Дорошенка, 9, які розпочалися у травні, планують завершити до кінця літа. Орієнтовна вартість робіт - 650 тис. гривень. Проект громадського простору був розроблений торік.

"Зараз тривають обговорення з мешканцями щодо зрізання старих дерев, щоб висадити на території простору нові. Роботи плануємо до кінця літа завершити", - зазначив в.о. голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Нагадаємо, при облаштуванні громадського простору передбачено зони зелених насаджень з декоративними деревами. Замощення території буде виконано римським каменем темно-сірого та світло-сірого кольорів, також буде викладена гранітна тротуарна плитка та LED-бруківка. Освітлення скверу буде здійснюватися за рахунок LED-бруківки та розсіяного світла, яке падатиме на сквер з сусідніх будинків.


Работы по обустройству общественного пространства на ул. Дорошенко планируют завершить до конца лета. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Работы по обустройству общественного пространства в сквере на ул. Дорошенко, 9, которые начались в мае, планируют завершить до конца лета. Ориентировочная стоимость работ - 650 тыс. гривен. Проект общественного пространства был разработан в прошлом году.

"Сейчас продолжаются обсуждения с жителями по поводу срезки старых деревьев, чтобы высадить на территории пространства новые. Работы планируем до конца лета завершить", - отметил и.о. председателя Галицкой районной администрации Андрей Зозуля.

Напомним, при обустройстве общественного пространства предусмотрено зоны зеленых насаждений с декоративными деревьями. Замощение территории будет выполнено римским камнем темно-серого и светло-серого цветов, также будет выложена гранитная тротуарная плитка и LED-мостовая. Освещение сквера будет осуществляться за счет LED-мостовой и рассеянного света, который будет падать на сквер из соседних домов.

Автор: Тетяна Костенко