STATUS QUO

свадьба, 24 часа, музей

Музей народної архітектури та побуту Львова одружує за 24 години

Пілотний проект "Одруження за 24 години" започаткували у Музеї народної архітектури та побуту Львова. Про це повідомляється на офіційному сайті музею.

Як зазначають у музеї, молодят приваблює тепла атмосфера та проведення урочистої розписки в етностилі.

Церемонія розпису проводиться в новому виставковому залі з прекрасним оформленням та виставками експонатів з фондосховища музею. З приходом тепла (десь після 1 травня) урочиста процедура буде відбуватись на території садиби під відкритим небом.

Вартість послуги "Одруження за 24 години" немаленька - 3057 грн. В цю суму входить безкоштовне відвідання церемонії одруження 10 гостей та безкоштовна фотосесія на території музею.


Пилотный проект "Женитьба за 24 часа" стартовал в Музее народной архитектуры и быта Львова. Об этом сообщается на официальном сайте музея.

Как отмечают в музее, молодоженов привлекает теплая атмосфера и проведение торжественной росписи в этностиле.

Церемония росписи проводится в новом выставочном зале с прекрасным оформлением и выставками экспонатов из фондохранилища музея. С приходом тепла (где-то после 1 мая) торжественная процедура будет происходить на территории усадьбы под открытым небом.

Стоимость услуги "Женитьба за 24 часа" немаленькая - 3057 грн. В эту сумму входит бесплатное посещение церемонии бракосочетания 10 гостей и бесплатная фотосессия на территории музея.

Автор: Тетяна Костенко