медицина, очки, младенец, здоровьеПрофесор Ягелонського університету Марцін Вєхець та доктор Агнєшка Ноцунь презентували у львівській "Школі штудерної ультразвукової діагностики" новий винахід – 3D-окуляри, які допомагають лікарям точніше виявляти вади серця у плоду. Про це повідомляє zaxid.net

Винахід навчає сканувати серце плоду на основі ЗD-моделей органу з різноманітними вадами. Таким чином, лікарям стає легше виявити проблему та вжити заходів для її вирішення.

Згідно з даними ВООЗ, вроджені вади серця зустрічаються з частотою від 4 до 8 немовлят на 1000 новонароджених. Перебіг цієї патології буває дуже складним та критичним, через що близько 35% дітей народжених з вадами серця помирають в перші тижні або місяці життя. Уникнути трагічних наслідків допомагає рання діагностика патології ще в утробі матері.


Профессор Ягеллонского университета Марцин Вехець и доктор Агнешка Ноцунь презентовали во львовской "Школе штудернои ультразвуковой диагностики" новое изобретение - 3D-очки, которые помогают врачам точнее выявлять пороки сердца у плода. Об этом сообщает zaxid.net. 

Изобретение учит сканировать сердце плода на основе ЗD-моделей органа с различными недостатками. Таким образом, врачам становится легче выявить проблему и принять меры для ее решения.

Согласно данным ВОЗ, врожденные пороки сердца встречаются с частотой от 4 до 8 младенцев на 1000 новорожденных. Течение этой патологии бывает очень сложным и критическим, из-за чего около 35% детей, рожденных с пороками сердца, умирают в первые недели или месяцы жизни. Избежать трагических последствий помогает ранняя диагностика патологии еще в утробе матери.