STATUS QUO

Мешканці центру Львова просять врятувати їх від гризунів

Мешканці вулиці Федорова, 20 просять Львівську мерію перенести смітники з-під вікон та врятувати їх від інфекції та гризунів. Про це йдеться у петиції, що зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції посилається на Наказ МОЗ від 19 червня 1996 року N 173 “Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів”, згідно з яким смітники мають стояти не ближче ніж 20 метрів від ігрових майданчиків та житлових будинків.

"В нашому випадку вони розміщенні прямо під вікнами будинку по вул. Федорова, 20 (менше ніж 10 м від колії по вул. Руській, поряд з трамвайними зупинками, де є великий потік туристів!). Вічний сморід та антисанітарія, контейнери вічно переповнені, адже ці смітники використовують більшість ресторанів та кав'ярень, які знаходяться на пл. Ринок та в окрузі! Найгірше, це-постійні мешканці-щурі, які вже відчувають себе господарями, не бояться людських криків та відлякувань, повільним кроком йдуть до під'їзду, якщо люди стоять на перешкоді - кидаються на них, їх не один,не два їх "тьома" (є фото та відео)", - йдеться у петиції.

Автор петиції просить в найкоротші терміни перенести смітникі згідно з санітарними нормами.

Станом на 5 лютого петицію підписали 12 осіб з 500 необхідних.


Жители улицы Федорова, 20 просят Львовскую мэрию перенести мусорные контейнеры из-под окон и спасти их от инфекции и грызунов. Об этом говорится в петиции, которая зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции ссылается на Приказ Минздрава от 19 июня 1996 N 173 "Об утверждении Государственных санитарных правил планирования и застройки населенных пунктов", согласно которому свалки должны стоять не ближе 20 метров от игровых площадок и жилых домов.

"В нашем случае они размещении прямо под окнами дома по ул. Федорова, 20 (менее 10 м от пути по ул. Русской, рядом с трамвайными остановками, где большой поток туристов!). Вечные вонь и антисанитария, контейнеры вечно переполнены, ведь эти мусорки используют большинство ресторанов и кафе, которые находятся на пл. Рынок и в округе! Хуже всего, это-постоянные жители-крысы, которые уже чувствуют себя хозяевами, не боятся человеческих криков и отпугиваний, медленным шагом идут к подъезду, если люди препятствуют - бросаются на них, их не один, не два их "тьма" (есть фото и видео)", - говорится в петиции.

Автор петиции просит в кратчайшие сроки перенести мусорки в соответствии с санитарными нормами.

По состоянию на 5 февраля петицию подписали 12 человек из 500 необходимых.

comments powered by Disqus