STATUS QUO

У Львові відреставрували будинок Петрушевича

Будинок, у якому мешкав Євген Петрушевич, відреставровано. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Відновлення історичних будівель Львова. За інформацією управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, у 2018 році проводилися реставраційні роботи у 9 будинках. У 3 будинках роботи будуть продовжені цього року, а у 6 будинках реставрація завершена. Серед завершених об’єктів — будинок на вул. Винниченка, 2, у якому мешкав Євген Петрушевич.

Вартість будівельних робіт становила 666 тис 934 грн. Виконавець робіт — ТзОВ "Еталон-Ком". Роботи завершили. У 2017 році на замовлення Личаківської районної адміністрації було проведено ремонт даху будинку на вул. Винниченка, 2.

За словами Лілії Онищенко, начальника управління охорони історичного середовища міськради, цей будинок багатий декором, багатий ліпниною і має дуже гарну балконну решітку. Євген Петрушевич жив тут з 1892 до 1896 року.

4b5823121390ddd85bcf75585ef20e12.jpg


Дом, в котором жил Евгений Петрушевич, отреставрирован. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Восстановление исторических зданий Львова. По информации управления охраны исторической среды Львовского городского совета, в 2018 году проводились реставрационные работы в 9 домах. В 3 домах работы будут продолжены в этом году, а в 6 домах реставрация завершена. Среди завершенных объектов - дом на ул. Винниченко, 2, в котором жил Евгений Петрушевич.

Стоимость строительных работ составила 666 тыс 934 грн. Исполнитель работ - ООО "Эталон-Ком". Работы завершили. В 2017 году по заказу Лычаковской районной администрации был проведен ремонт крыши дома на ул. Винниченко, 2.

По словам Лилии Онищенко, начальника управления охраны исторической среды горсовета, этот дом богатый декором, богатый лепниной и имеет очень хорошую балконную решетку. Евгений Петрушевич жил здесь с 1892 до 1896 года.

comments powered by Disqus