STATUS QUO

газ, колонка, вода

У Червонограді чоловік у газову систему запустив воду

У Червонограді, по вулиці Грінченка 8, будинок залишився без газу через одного з мешканців. Він переплутав труби і заповнив газову систему водою. Про це повідомляє nadbugom.in.ua

Мешканець однієї із квартир вирішив самотужки замінити газову колонку та, переплутавши трубки місцями, запустив воду у систему газопостачання.

Для ліквідації аварійної ситуації та відновлення газопостачання фахівцям газової служби довелось провести комплекс робіт: видалити воду, яка залила газопровід, очистити газові мережі та обладнання у квартирах від наслідків попадання води, випробувати їх на герметичність. Лише після цього можна відновити газопостачання до осель споживачів.

Складено акт про порушення та завдані збитки. Чоловікові, який "зробив" таку ситуацію, це обійдеться у 15 000 грн.


В Червонограде, по улице Гринченко 8, дом остался без газа из одного из жителей. Он перепутал трубы и заполнил газовую систему водой. Об этом сообщает nadbugom.in.ua

Житель одной из квартир решил самостоятельно заменить газовую колонку и, перепутав трубки местами, запустил воду в систему газоснабжения.

Для ликвидации аварийной ситуации и восстановления газоснабжения специалистам газовой службы пришлось провести комплекс работ: удалить воду, которая залила газопровод, очистить газовые сети и оборудование в квартирах от последствий попадания воды, испытать их на герметичность. Лишь после этого можно восстановить газоснабжение в дома потребителей.

Составлен акт о нарушении и нанесенный ущерб. Мужчине, который "сделал" такую ​​ситуацию, это обойдется в 15 000 грн.

 

Автор: Тетяна Костенко