STATUS QUO

Финлядния, почетное консульство

У Львові може з'явитись почесне консульство Фінляндії

Фінляндія має наміри щодо призначення почесного консула Фінляндії в Україні. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен.

За словами Юха Віртанена, Фінляндія має наміри щодо призначення почесного консула Фінляндії в Україні. І саме Львів може стати найкращим містом для цього.

У свою чергу, губернатор Олег Синютка запевнив, що сьогодні Львівщина є безпечним регіоном для інвестицій.

"Ми пропонуємо вам ті втрати, які Фінляндія несе через розрив торгівельних стосунків із Росією, компенсувати тут в Україні, і зацікавлені у пожвавленні економічної співпраці", - наголосив він.


Финляндия намерена назначить почетного консула Финляндии в Украине. Об этом сообщил Чрезвычайный и Полномочный посол Финляндии в Украине Юха Виртанен.

По словам Юха Виртанена, Финляндия рассматривает возможность относительно назначения почетного консула Финляндии в Украине. И именно Львов может стать лучшим городом для этого.

В свою очередь, губернатор Олег Синютка заверил, что сегодня Львовщина является безопасным регионом для инвестиций.

"Мы предлагаем вам те потери, которые Финляндия несет из-за разрыва торговых отношений с Россией, компенсировать здесь в Украине, и заинтересованы в оживлении экономического сотрудничества", - подчеркнул он.

 

Автор: Тетяна Костенко