STATUS QUO

200 гривен, подделка

У торговому центрі покупець дав касиру фальшиві 200 гривень

Касир одного із львівських торгових центрів повідомила, що покупець  намагався розрахуватись за придбаний товар купюрою номіналом у 200 гривень з явними ознаками підробки. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

В Сихівський відділ поліції 2 квітня о 13.45 звернулася 23-річна касир одного із львівських торгових центрів. Вона повідомила, що покупець  намагався розрахуватись за придбаний товар купюрою номіналом у 200 гривень з явними ознаками підробки. Зокрема, банкнота була без номера та серії.

Правоохоронці встановили, що розрахуватись фальшивкою намагався 20-річний місцевий мешканець. Підозріла купюра вилучена та скерована на експертне дослідження.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

За вчинення цього правопорушення статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.


Кассир одного из львовских торговых центров сообщила, что покупатель пытался рассчитаться за приобретенный товар купюрой номиналом в 200 гривен с явными признаками подделки. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Сыховский отдел полиции 2 апреля в 13.45 обратилась 23-летняя кассир одного из львовских торговых центров. Она сообщила, что покупатель пытался рассчитаться за приобретенный товар купюрой номиналом в 200 гривен с явными признаками подделки. В частности, банкнота была без номера и серии.

Правоохранители установили, что рассчитаться фальшивкой пытался 20-летний местный житель. Подозрительная купюра изъята и направлена ​​на экспертизу.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.199 Уголовного кодекса Украины (изготовление, хранение, приобретение, перевозка, пересылка, ввоз в Украину с целью использования при продаже товаров, сбыта или сбыт поддельных денег, государственных ценных бумаг, билетов государственной лотереи, марок акцизного налога или голографических защитных элементов).

За совершение этого правонарушения предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок от трех до семи лет.

Автор: Тетяна Костенко