STATUS QUO

У Львові намагалися обікрасти магазин

У Львові слідчі повідомили про підозру зловмисникам, які проникли в магазин. Двох місцевих мешканців поліцейські охорони затримали при спробі втечі з місця події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

На пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони у Львівській області 2 грудня близько 1.40 надійшов сигнал тривоги з магазину, що на вулиці Стрийській у Львові.

Негайно на об’єкт скерували групу реагування. Прибувши за вказаною адресою, поліцейські охорони виявили двох чоловіків, які намагалися втекти. Правоохоронці наздогнали зловмисників та затримали. Ними виявилися місцеві мешканців віком 34 та 42 роки, старший з яких – раніше судимий.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Сихівського відділу поліції. Поліцейські встановили, що зловмисники проникли в магазин через вхідні двері, пошкодивши замок. Слідчі повідомили їм про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі. Зловмисників затримано в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере їм міру запобіжного заходу. Проводиться досудове розслідування.


Во Львове следователи сообщили о подозрении злоумышленникам, которые проникли в магазин. Двух местных жителей полицейские охраны задержали при попытке бегства с места происшествия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

На пульт централизованного наблюдения Управления полиции охраны во Львовской области 2 декабря около 1.40 поступил сигнал тревоги из магазина, что на улице Стрыйской во Львове.

Немедленно на объект направили группу реагирования. Прибыв по указанному адресу, полицейские охраны обнаружили двух мужчин, которые пытались убежать. Правоохранители догнали злоумышленников и задержали. Ими оказались местные жителей в возрасте 34 и 42 года, старший из которых - ранее судимый.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа Сыховского отдела полиции. Полицейские установили, что злоумышленники проникли в магазин через входную дверь, повредив замок. Следователи сообщили им о подозрении в совершении преступления предусмотренного ч.3 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает от трех до шести лет лишения свободы. Злоумышленники задержаны в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет им меру пресечения. Проводится досудебное расследование.