STATUS QUO

Абоненти Київстар допомогли придбати обладнання для дитячої лікарні у Львові

25 серпня до Міської дитячої клінічної лікарні Львова передали обладнання, придбане в рамках спільної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду "Українська Біржа Благодійності" (МБФ УББ) "Дитяча надія".

Завдяки благодійним СМС-повідомленням абонентів Київстар  до кардіологічного відділення лікарні передано сучасний Монітор пацієнта SC1200, який зробить легшим лікування та одужання новонароджених дітей із кардіологічною патологією. Це обладнання дає змогу збирати точні дані про стан здоров’я пацієнта за кількома показниками одночасно (дихання, температура, ЕКГ, пульсоксиметрія, неінвазивне вимірювання артеріального тиску, виявлення аритмії тощо).  Спеціалісти лікарні вже працюють з новим обладнанням. Колектив медичного закладу висловлює свою вдячність кожному, хто долучився до благодійної ініціативи та допомагає рятувати життя.

Детальну інформацію про проєкт та звітність можна переглянути на новій платформі Української біржі благодійності - dobro.ua.

Yes

Ініціатива "Дитяча надія" була заснована Київстар та Міжнародним Благодійним Фондом "Українська Біржа Благодійності" в 2018 році. З того часу вдалось зібрати понад 4 мільйони гривень. До ініціативи приєдналося майже 70 тисяч абонентів Київстар, 14 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця та онкологічними захворюваннями. За час існування ініціативи було відправлено понад 240 тисяч благодійних SMS-повідомлень. Середній розмір пожертви для ініціативи "Дитяча надія" становить 15 гривень.

Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватись автоматично після кожного поповнення рахунку на суму від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням kyivstar.ua/charity-ubb

Проєкт здійснюється у партнерстві з МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їхні реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через СМС, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на платформі dobro.ua від МБФ "Українська Біржа Благодійності".


Нагадаємо, що протягом карантину Київстар підтримує медичних працівників з усієї України. Нещодавно компанія надала кошти на закупівлю 6 851 захисних костюмів для лікарів, які вже майже пів року знаходяться на передовій боротьби із COVID-19. Захисні костюми були доставлені в 25 опорних лікарень в 13 областях України. Крім того, за цей час мобільний оператор нарахував бонуси в еквіваленті 150 грн 68 тисячам лікарів та медсестер з реєстру медичних працівників України. 58 тисяч з них отримали бонус двічі (враховувалася дата подачі заявки та подовження терміну дії карантину). У червні усім медикам, які раніше отримали бонуси, також було надано доступ до безлімітного інтернету на 90 днів до кінця літа.

Автор: Гололобова Мадина