STATUS QUO

Розпочато прийом заявок на звання Почесного Амбасадора Львова

З 3 серпня до 30 вересня триватиме подання кандидатів на участь у програмі «Почесні Амбасадори Львова». Спеціальна комісія обирає впливових українців, які сприяють міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності. Рішення приймається з урахуванням критерій, серед яких: тісний і тривалий зв’язок із Львовом, участь в організації та проведенні конференцій.

Звання Почесного Амбасадора Львова надається на 2 роки. Офіційне нагородження відбувається на Галі Почесних Амбасадорів.

Номінуватись на звання Почесного Амбасадора Львова можуть самі кандидати або ж їх висувають заклади вищої освіти, громадські організації, органи місцевого самоврядування, суб'єкти туристичної діяльності та інші гравці сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій, культури тощо.

Щоб стати Почесним Амбасадором потрібно:

- детальніше ознайомитися з критеріями відбору за посиланням;

- подати заявку;

- надіслати два рекомендаційні листи.

«Сьогодні конференц-індустрія міста, як і в цілому у світі, змушена шукати нестандартні рішення, аби вийти з кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Керівництво міста, представники конференц-індустрії спільно шукають правильні та безпечні рішення для відновлення роботи цієї галузі. Особлива подяка також Почесним Амбасадорам Львова за допомогу. До роботи в нових реаліях ніхто нас не готував, тому наше завдання — спільно шукати компромісні варіанти. Зараз, як ніколи, переорієнтація галузі, промоція міста та тих нових ідей, які спільно напрацювали учасники різних кластерів та груп, потребує уваги та промоції. Допомога кожного — як цеглинка за цеглинкою, допоможуть нам повернутись на той рівень, що був до карантину. Перед нами багато викликів, бо карантин ще не закінчився. Тому кожна класна ідея, кожна нова людина — на вагу золота. Заохочую подавати заявки на участь в програмі, долучатися до клубу Почесних Амбасадорів Львова», — зазначає міський голова Львова Андрій Садовий.

Програма за 5 років

Протягом 5 років дії Програми було обрано 45 Почесних Амбасадорів Львова. Більшість із них працює в науковій, освітній, культурній, медичній, бізнесовій галузі, є членами або очолюють міжнародні, національні організації, федерації, асоціації.

Спільно з конференц-бюро Амбасадори організували міжнародні конференції, залучили до Львова світових експертів для наукових, бізнесових подій, представили Львів на профільних міжнародних виставках, на офіційних прийомах і у приватних зустрічах.

Онлайн-зустріч

Команда бюро запрошує на онлайн-зустріч з Амбасадорами, де учасники програми розкажуть, як привезти міжнародну конференцію на 200 осіб до Львова, організувати бізнес зустрічі з керівниками світових компаній, просувати інтереси міста на міжнародних конгресах, офіційних прийомах, в професійних колах.

Онлайн-зустріч відбудеться 10 вересня на сторінці бюро у FACEBOOK у прямому ефірі. Шукайте деталі на офіційному сайті Почесних амбасадорів, сайті та соціальних мережах Львівського конференц-бюро.