STATUS QUO

пенсионеры, проезд, маршрутки, стоимость

Пенсіонери у Львові їздитимуть безкоштовно

В оплаті за проїзд у міських маршрутках не відбулося жодних змін: пенсіонери їздять безкоштовно. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні транспорту Львівської міськради, в оплаті за проїзд у міських маршрутках не відбулося жодних змін: усі пільгові категорії, зокрема пенсіонери, їздять безкоштовно.

" За усіма пільговими категоріями, зокрема пенсіонерами, залишається право на безкоштовний проїзд. Зміни в оплаті за проїзд в маршрутках стосуються транспорту області: 50% вартості за проїзд пенсіонери оплачують в обласних маршрутках", - розповів в.о. начальника управління транспорту міськради Ігор Собенко.


В оплате за проезд в городских маршрутках не произошло никаких изменений - пенсионеры ездят бесплатно. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в управлении транспорта Львовского горсовета, в оплате за проезд в городских маршрутках не произошло никаких изменений: все льготные категории, в частности пенсионеры, ездят бесплатно.

"По всем льготным категориям, в частности пенсионерами, остается право на бесплатный проезд. Изменения в оплате за проезд в маршрутках касаются транспорта области: 50% стоимости за проезд пенсионеры оплачивают в областных маршрутках", - рассказал и.о. начальника управления транспорта горсовета Игорь Собенко.

Автор: Тетяна Костенко