STATUS QUO

Київстар запускає послугу eSIM для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів

Тепер контрактні абоненти та бізнес-клієнти можуть підключити на один електронний чіп в середньому до 5 різних номерів і переключатись між ними. Раніше така можливість була тільки у абонентів передплати.

eSIM - це вбудована в смартфон SIM картка. Вона має вищий ступінь захисту: смартфон захищений від пошкодження, оскільки немає потреби постійно змінювати SIM-картку, а досить лише перемикатись між профілями.

Щоб перейти на eSIM контрактним абонентам достатньо скористатись веб-версією "Мій Київстар", а для підключення нового номеру на eSIM потрібно звернутись з паспортом до найближчого магазину "Київстар". Також для контрактных абонентів з’явилась можливість віддалено перевести eSIM на інший пристрій через веб-версію "Мій Київстар".

Бізнес-клієнти можуть підключити eSIM в одному з фірмових магазинів, або звернутись до персонального менеджера. Для переходу на eSIM при собі потрібно мати діючу SIM-карту.

Послуга надається безкоштовно як для контрактних абонентів, так і b2b-клієнтів. Більш детальна інформація, щодо послуги знаходиться за посиланням.

Технологія eSIM набуває популярності і попит на неї зростатиме. Наприклад, за даними Juniper Research в найближчі 5 років кількість активованих eSIM в світі зросте на 180% та досягне відмітки 3,4 млрд до 2025 року. В мережі Київстар лише за останній рік кількість смартфонів, що підтримують eSIM, збільшилася на 160%, а за час коли послуга eSIM доступна для абонентів передплати її підключили близько 30 тис. абонентів.