STATUS QUO

зоозащита, акция

У Львові покажуть найкращу рекламу про захист тварин

Зоозахисна ініціатива UAnimals спільно з фестивалем соціальної реклами Molodiya Festival вперше у Львові проведуть Animal Ads Day: покажуть найкращу українську та світову соцрекламу про захист тварин. Про це повідомляє сайт Центру міського сервісу Львова.

Місяць тому такий захід провели у Києві, а організатори отримали чимало запрошень від активістів з інших міст і найбільше – зі Львова.

"На київському показі охочі переглянути ролики ледь помістилися в залу, окупувавши навіть сходи і вільну площу перед першим рядом – це очевидна ознака того, що рух на захист тварин вже давно вийшов із маргінесів та став популярною тенденцією для українців. Львів же своїми зоозахисними ініціативами випереджає навіть столицю", – розповідають організатори.

Програма заходу включає роботи-призери міжнародних рекламних фестивалів та українських робіт, котрі потрапляли до шорт-листу Molodiya Festival.

"Ми покажемо не лише звичну рекламу про захист домашніх і диких тварин. Ми поговоримо і про тих тварин, яких люди називають "сільськогосподарськими". Адже етичне суспільство – це суспільство, яке поважає право на життя усіх живих істот, а не лише обраних. Також нагадаємо, що крім етичних причин, відмовитися від вбивств тварин необхідно і заради екології: м’ясо-молочна та хутряна промисловості прямо впливають на зміни клімату на планеті", – каже співзасновник Molodiya Festival Ігор Мельник.

Захід відбудеться 4 квітня у кінотеатрі "Планета кіно" в ТЦ Forum Lviv о 19:00. Для входу на Animal Ads Day необхідно попередньо зареєструватися.


Зоозащитная инициатива UAnimals совместно с фестивалем социальной рекламы Molodiya Festival впервые во Львове проведут Animal Ads Day: покажут лучшую украинскую и мировую соцрекламу о защите животных. Об этом сообщает сайт Центра городского сервиса Львова.

Месяц назад такое мероприятие провели в Киеве, и организаторы получили немало приглашений от активистов из других городов и больше всего - из Львова.

"На киевском показе желающие посмотреть ролики едва поместились в зал, оккупировав даже лестницы и свободную площадку перед первым рядом, - это очевидный признак того, что движение в защиту животных уже стало популярной тенденцией для украинцев. Львов же своими зоозащитными инициативами опережает даже столицу", - рассказывают организаторы.

Программа мероприятия включает работы-призеры международных рекламных фестивалей и украинских работ, которые попадали в шорт-лист Molodiya Festival.

"Мы покажем не только привычную рекламу о защите домашних и диких животных. Мы поговорим и о тех животных, которых люди называют "сельскохозяйственными". Ведь нравственное общество - это общество, которое уважает право на жизнь всех живых существ, а не только избранных. Также напомним, что кроме этических причин отказаться от убийств животных необходимо и ради экологии: мясо-молочная и меховая промышленности напрямую влияют на изменение климата на планете", - говорит соучредитель Molodiya Festival Игорь Мельник.

Мероприятие состоится 4 апреля в кинотеатре "Планета кино" в ТЦ Forum Lviv в 19:00. Для входа на Animal Ads Day необходимо предварительно зарегистрироваться.

Автор: Тетяна Костенко