STATUS QUO

Бійці зведеного загону поліцейських Львівщини в порядку ротації вирушили на схід України

У зону проведення ООС правоохоронців проводжали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, рідні та товариші по службі.

Сьогодні, 2 грудня, зведений загін правоохоронців Львівщини, до складу якого увійшли бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів», співробітники служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, в порядку ротації вирушили на схід України. Там вони змінять своїх товаришів, котрі невдовзі повернуться додому.

«Поліцейські Львівщини несуть службу на сході України від самого початку бойових дій.  Багато хто з вас, я в першу чергу звертаюсь до бійців батальйону «Львів», провели не місяці, а роки у зоні АТО/ООС. Ви вже перестали рахувати ротації і маєте колосальний досвід. Я нагадую, що головне для керівництва поліції Львівщини – зустріти вас у такому ж складі, як і відправили, тому будьте обережними, підтримуйте один одного та дбайте за своїх товаришів. Щасливої дороги», - звернувся до  бійців зведеного загону Василь Віконський.

Окрім того, очільник поліції Львівщини вручив бійцям батальйону патрульної служби особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області відзнаки Національної поліції України «За успішне і сумлінне виконаня службового обов’язку, відданість Присязі, високий професійоналізм». Командир підрозділу - підполковник поліції Роман Кровіцький та старший інспектор групи кадрового забезпечення батальйону підполковник поліції Василь Гнатюк отримали медалі «Ветеран служби», ще троє бійців - відзнаки «20 років сумлінної служби», «15 років сумлінної служби» та «10 років сумлінної служби».