STATUS QUO

На Львівщину насувається хуртовина

На Львівщині спостерігаються опади у вигляді снігу: водіїв попереджають про ожеледицю та хуртовину. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За прогнозами синоптиків, сьогодні до кінця доби спостерігатиметься коливання температурних показників повітря від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, в результаті чого можливе утворення ожеледиці на окремих ділянках автомобільних доріг. Місцями можливе налипання мокрого снігу та погіршення видимості в опадах 500 - 1000 м – І рівень небезпечності (жовтий).

Крім цього, завтра, 3 грудня, очікуються пориви вітру 15-20 м/с, місцями хуртовини.

Це суттєво впливає на безпеку дорожнього руху та є додатковим чинником, який може спричинити виникнення дорожньо-транспортних пригод та ускладнення руху.


На Львовщине наблюдаются осадки в виде снега: водителей предупреждают о гололедице и метель. Об этом сообщает пресс-служба Львовского облгосадминистрации.

По прогнозам синоптиков, сегодня до конца суток будут наблюдаться колебания температурных показателей воздуха от 3 градусов мороза до 2 градусов тепла, в результате чего возможно образование гололеда на отдельных участках автомобильных дорог. Местами возможно налипание мокрого снега и ухудшение видимости в осадках 500 - 1000 м - І уровень опасности (желтый).

Кроме этого, завтра, 3 декабря, ожидаются порывы ветра 15-20 м / с, местами метели.

Это существенно влияет на безопасность дорожного движения и является дополнительным фактором, который может вызвать дорожно-транспортные происшествия и осложнения движения.