STATUS QUO

Львівські патрульні допомогли 2-річній дитині

Львівські патрульні допомогли жінці з 2-річною дитиною терміново потрапити до лікарні. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

В п‘ятницю майже о 17:00 на вулиці Чигиринській патрульні 4-го батальйону Тарас Пристай та Герстман Вікторія завершували оформляти адміправопорушення, і раптом до них підбігла жінка з дитиною на руках і попросила відвезти їх до лікарні на вулиці Пилипа Орлика. Зі слів жінки, її донька впала і не може поворухнути рукою. 2-річна Гануся дуже плакала, і поліцейські, розуміючи, що зволікати не має часу, негайно увімкнули проблискові маячки, сирену і через гучномовець попереджали усіх учасників дорожнього руху, аби ті надавали перевагу спецтранспорту.

Сержант поліції Вікторія дорогою заспокоювала дівчинку:

"Зараз буде усе добре. Не плач маленька. Заради такої принцеси зараз сюди і тато приїде. Мама тобі купить те, що захочеш. Ще дві хвилинки".

За лічені хвилини дівчинка була у медзакладі.

Вже увечері того ж дня мама Ані у соцмережах звернулася з подякою патрульних.


Львовские патрульные помогли женщине с 2-летним ребенком срочно попасть в больницу. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

В пятницу почти в 17:00 на улице Чигиринской патрульные 4-го батальона Тарас Пристай и Герстман Виктория завершали оформлять адмиправопорушення, и вдруг к ним подбежала женщина с ребенком на руках и попросила отвезти их в больницу на улице Пилипа Орлика. По словам женщины, ее дочь упала и не может пошевелить рукой. 2-летняя Анечка очень плакала, и полицейские, понимая, что медлить нет времени, немедленно включили проблесковые маячки, сирену и через громкоговоритель предупреждали всех участников дорожного движения, чтобы те пропускать спецтранспорт.

Сержант полиции Виктория дорогой успокаивала девочку:

"Сейчас будет все хорошо. Не плачь маленькая. Ради такой принцессы сейчас сюда и папа приедет. Мама тебе купит то, что захочешь. Еще две минуты".

За считанные минуты девочка была в медучреждении.

Уже вечером того же дня мама Ани в соцсетях обратилась с благодарностью к патрульным.