STATUS QUO

Авіакомпанія SkyUp відкриє нові напрямки зі Львова

Авіакомпанія SkyUp відкриє чотири нові напрямки зі Львова наступного року. Нові авіарейси відкриють у Грецію, Грузію, Болгарію та Іспанію. Про це повідомляє профільний Центр транспортних стратегій (ЦТС) з посиланням на гендиректора авіакомпанії Євгенія Хайнацького, інформує ZAXID.NET

Наступного року українська авіакомпанія SkyUp відкриє авіарейси зі Львова у Грецію, Грузію, Болгарію та Іспанію.

У літньому сезоні 2020 року SkyUp почне літати зі Львова у Іракліон (Греція), Батумі (Грузія), Бургас (Болгарія) та у Барселону (Іспанія). За даними сайту 032, авіарейс до Бургаса SkyUp виконуватиме раз на тиждень, польоти за іншими напрямки виконуватимуть двічі на тижень. Коли саме розпочнеться виконання рейсів та вартість квитків наразі невідомо. 

За даними ЦТС, про відкриття нових авіарейсів Євгеній Хайнацький розповів у рамках міжнародного туристичного форуму Win with the Lion, який проходить у Львові протягом 27-28 листопада.

Нагадаємо, що наразі авіакомпанія SkyUp відкрила рейси зі Львова у Київ, Харків, Прагу, Париж (Бове), Тель-Авів та Шарджу. У львівському аеропорту також відкрили базу цієї авіакомпанії.


Авиакомпания SkyUp откроет четыре новых направления из Львова в следующем году. Новые авиарейсы откроют в Грецию, Грузию, Болгарию и Испанию. Об этом сообщает профильный Центр транспортных стратегий (ЦТС) со ссылкой на гендиректора авиакомпании Евгения Хайнацкого, информирует ZAXID.NET

В следующем году украинская авиакомпания SkyUp откроет авиарейсы из Львова в Грецию, Грузию, Болгарию и Испанию.

В летнем сезоне 2020 SkyUp начнет летать из Львова в Ираклион (Греция), Батуми (Грузия), Бургас (Болгария) и в Барселону (Испания). По данным сайта 032, авиарейс в Бургас SkyUp будут выполнять раз в неделю, полеты по другим направления будут выполнять дважды в неделю. Когда именно начнется выполнение рейсов и стоимость билетов пока неизвестны. 

По данным ЦТС, об открытии новых авиарейсов Евгений Хайнацкий рассказал в рамках международного туристического форума Win with the Lion, который проходит во Львове в течение 27-28 ноября.

Напомним, что сейчас авиакомпания SkyUp открыла рейсы из Львова в Киев, Харьков, Прагу, Париж (Бове), Тель-Авив и Шарджу. Во львовском аэропорту также открыли базу этой авиакомпании.