STATUS QUO

На Львівщині голова сільради може сісти на 12 років

На Львівщині голова сільради може сісти на 12 років за вчинення корупційного злочину. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, працівниками місцевого відділу поліції та Управління захисту економіки області, задокументовано факт неправомірних умисних дій, пов’язаних із корупцією, голови однієї із сільських рад на Львівщині.

Встановлено, що підозрювана, скориставшись службовим становищем, здійснила тендерні махінації. Зловмисниця внесла у офіційні документи недостовірні відомості щодо закупівлі спецтехніки для потреб населеного пункту, однак у використанні сільської ради вона відсутня. Внаслідок таких дій бюджету завдано шкоди на суму понад 500 тис грн.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.481 КПК України, 30 жовтня прокурором Львівської області повідомлено про підозру вказаній голові сільради у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366, ч.5 ст. 191 КК України. За скоєне зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскація майна. Досудове розслідування триває. Вирішується питання про обрання підозрюваній міри запобіжного заходу.


На Львовщине глава сельсовета может сесть на 12 лет за совершение коррупционного преступления. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Самборской местной прокуратуры, работниками местного отдела полиции и Управления защиты экономики области, задокументирован факт неправомерных умышленных действий, связанных с коррупцией, председателя одного из сельских советов на Львовщине.

Установлено, что подозреваемая, воспользовавшись служебным положением, совершила тендерные махинации. Злоумышленница внесла в официальные документы недостоверные сведения о закупке спецтехники для нужд населенного пункта, однако в использовании сельского совета она отсутствует. В результате таких действий бюджету нанесен ущерб на сумму более 500 тыс грн.

Согласно п.1 ч.1 ст.481 УПК Украины, 30 октября прокурором Львовской области сообщено о подозрении указанной председателю сельсовета в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.1 ст. 366, ч.5 ст. 191 УК Украины. За содеянное злоумышленнице грозит наказание в виде лишения свободы сроком до 12 лет с трехлетним лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью и конфискацией имущества. Досудебное расследование продолжается. Решается вопрос об избрании подозреваемой меры пресечения.

comments powered by Disqus